Klacht: Telefoondoosje niet mooi opengemaakt – géén nieuw toestel!

IFC Papillon op 24 mei 2014 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 24 mei 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Donderdagavond bij de Vodafone winkel in Breda een nieuw abonnement afgesloten met een nieuw Samsung Galaxy S4 toestel. Bij thuiskomst blijkt het toestel niet correct te functioneren. Hij ging telkens uit en aan! Vrijdagochtend direct teruggegaan naar de winkel om een nieuwe te vragen…. Helaas, dit was niet mogelijk!! Wij hadden het doosje té lelijk opengemaakt. De stickers aan de buitenkant van het doosje waren inderdaad beschadigd, echter het doosje was helemaal in tact. Wij moeten nu zelf de reparatieservice van Vodafone inschakelen om het toestel te laten maken.

Ik begrijp nu waarom de Vodafone winkel zo moeilijk doet over een beschadigd stickertje. Zij willen namelijk een gerepareerd toestel weer als nieuw verkopen!

Dus even voor de duidelijkheid: Vodafone wil ons geen goed toestel leveren, omdat de stickers aan de buitenkant van het doosje beschadigd zijn!

Gewenste Oplossing:

Ik verwacht natuurlijk van Vodafone een nieuw goed werkend toestel te ontvangen. Zij leveren een toestel die nog géén minuut normaal heeft gefunctioneerd.

Reactie van de melder van de klacht

11 jaren geleden - Nou, nog niets vernomen!

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie