Klacht: slechte service/niet geholpen

Mouradinho79 op 13 april 2014 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 13 april 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik was vandaag naar de Vodafone Store op de Wibsutstraat in Amsterdam om mijn Sansung Tab te laten reapareren. Ik was er om 17.40u en om 18.05u was ik aan de beurt. Desbetreffende medewerker vertelde me echter dat hij niets kon doen en ging sluiten. Tevens kon hij de Samsung Tab niet in ontvangst nemen om de volgende dag te kijken wat er mis is met de Samsung Tab. Hij liet me dus een klein half uur voor niets wachten. Ik vind dit onbegrijpelijk en echt slechte service. Ik moest maar weer terugkomen….

Gewenste Oplossing:

Ik wil mijn Samsung Tab zo snel mogelijk gerapereerd hebben met een dosis klantvriendelijk. Ik ga niet weer naar die winkel op de Wibautstraat.

Alle klachten die gemeld zijn door Mouradinho79
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie