Klacht: Dieven met onjuiste facturen

Abra op 02 april 2014 over BEN in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf BEN
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 2 april 2014

Een klant van BEN ervaart problemen met onjuiste facturen, die telkens rond de 70 euro bedragen, terwijl hij slechts 20 euro zou moeten betalen voor zijn abonnement met 300 belminuten. Hij is van mening dat het bedrijf onterecht handelt en raadt anderen af om een abonnement bij BEN af te sluiten.

Mijn Klacht:

Ik ben sinds november lid van Ben en heb een abonnement met 300 belminuten. Ik krijg telkens facturen binnen van rond de 70 euro terwijl ik niet over mijn 300 minuten heen kom en eigenlijk 20 euro hoor te betalen. Het zijn de grootste boeven en mijn advies is Sluit geen abonnement bij ze af!!!!!!

Gewenste Oplossing:

Als ik gewoon de 20 euro betaal waar ik voor gekozen heb aangezien ik toch niet over mijn belminuten heen kom. Heb namelijk alles bijgehouden!

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over BEN

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over BEN nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie