Klacht: cadeautje

noonkies op 17 december 2013 over ANWB in de categorie Pechhulpdiensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf ANWB
Categorie Pechhulpdiensten
Status Open
Datum 17 december 2013

Een klant van de ANWB heeft een platina kaart ontvangen en verwachtte een cadeautje als blijk van waardering voor 33 jaar lidmaatschap. De klant vraagt zich af wat het beloofde cadeautje inhoudt en wanneer en waar het opgehaald kan worden.

Mijn Klacht:

Wij hebben de platina kaart ontvangen en…”wat fijn we krijgen een cadeautje omdat we al 33 jaren anwb lid zijn”.
Wat blijkt:niks cadeautje,graag wil ik weten wat het beloofde inhoudt en waar en wanneer ik het dan kan ophalen.
Dat versta ik onder een cadeautje krijgen… en u?

Groet Fam.Caron

Gewenste Oplossing:

Met een Cadeautje

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over ANWB

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over ANWB nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM