Klacht: Uw cadeau ligt klaar

teunnoordhoek op 17 december 2013 over ANWB in de categorie Pechhulpdiensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf ANWB
Categorie Pechhulpdiensten
Status Open
Datum 17 december 2013

Een klant van ANWB heeft geklaagd over het ontbreken van een video boodschap, terwijl er voornamelijk reclame werd gepresenteerd over de kwaliteit van de diensten. De klant had een andere verwachting van de inhoud en was teleurgesteld over de focus op reclame.

Mijn Klacht:

geen video boodschap. Alleen veel reclame hoe goed we zijn.

Gewenste Oplossing:

Als geschreven wordt " Ga naar anwb.nl/bedankt", zie ik geen videoboodschap.Ik heb geen platina lidmaatschap gekregen door mij naar de anwb niet correct te gedragen, zoals de anwb doet naar mij. Ik ben teleurgesteld.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over ANWB

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over ANWB nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM