Klacht: Slechte klantenservice, slordige administratie

skippy04 op 24 juli 2013 over BEN in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf BEN
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 24 juli 2013

Een klant heeft op 29 mei een iPhone-abonnement bij BEN besteld, maar ondervond veel problemen, waaronder een gestolen bestelling en een defecte iPhone. Na lange wachttijden en meerdere telefoontjes ontving de klant pas op 26 juni een werkende telefoon, terwijl er al kosten waren gemaakt voor bezorging en belminuten. Ondanks het indienen van een uitgebreide klachtenbrief, kwam deze niet aan, wat leidde tot frustratie over de klantenservice en de administratie van het bedrijf.

Mijn Klacht:

29-5 een Iphone abonnement besteld, wat een gedoe zeg. Eerst heel gezeur omdat mijn bestelling gestolen zou zijn. Lang moeten wachten, kreeg ik uiteindelijk een Iphone waarvan WiFi het niet deed. Meerdere malen moeten bellen voor ik een reparatie envelop thuis kreeg. 26-6 kon ik pas gebruik maken van mijn Iphone. Ondertussen wel €25 bezorgkosten betaald, €17 aan belkosten (kon niet bellen vanaf Ben simkaart), verhaal meerdere malen moeten vertellen, wachtrijen. Hoop gedoe, slechte service, aardige medewerkers maarja daar heb ik vrij weinig aan. Hierover uitgebreide klachtenbrief opgesteld met data en namen, deze was merkwaardig genoeg niet aangekomen. Hierna nog een keer verstuurd, niet 1 keer maar 4 keer.

Gewenste Oplossing:

Ik wil graag compensatie voor de periode waarin ik geen gebruik kon maken van mijn Iphone maar mijn abo kosten wel doorliepen! Ook graag voor de belkosten €17! Dit vind ik wel zo eerlijk voor alle frustratie, het wachten, keer op keer verhaal vertellen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over BEN

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over BEN nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie