Klacht: Actie blijdorp

joanencees op 24 juni 2013 over Eneco in de categorie Energieleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Eneco has resolved this complaint
Klacht opgelost op 25 juni 2013
Reactie van het bedrijf:

De kaartjes zijn verstuurd! Excuses dat het is gelukt zelf de kaarten aan te vragen met de bijbehorende code. Binnen ongeveer een uur ontvangt u de kaarten per e-mail. Groet, Mike, medewerker Eneco

Bedrijf Eneco
Status Opgelost
Datum 24 juni 2013

Een klant van Eneco ondervond problemen met de website tijdens de actie "Blijdorp", waarbij de actiecode srp4vmn1 niet geaccepteerd werd. Door de technische problemen was het niet mogelijk om de kwestie telefonisch op te lossen, aangezien de deadline voor de actie op dezelfde dag viel. De klant vermoedt dat de problemen mogelijk veroorzaakt werden door een hoge drukte bij de provider.

Mijn Klacht:

Site werkt niet. De actiecode srp4vmn1 wordt niet gepakt. Helaas is het te laat om eea via de telefooncentrale te regelen. Deadline is namelijk vandaag. Wellicht is eea te wijten aan te grote drukte bij de provider.

Gewenste Oplossing:

4 kaartjes voor een bezoek aan Blijdorp op 31 juli 2013. Zie gevoegde actiecode: srp4vmn1.

[email protected]

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Eneco over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Eneco in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Eneco een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Eneco

Heeft op 25 juni 2013 om 13:31 geantwoord

Geboden Oplossing:

De kaartjes zijn verstuurd! Excuses dat het is gelukt zelf de kaarten aan te vragen met de bijbehorende code. Binnen ongeveer een uur ontvangt u de kaarten per e-mail.

Groet,
Mike, medewerker Eneco

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij geschillen met uw energieleverancier kunt u naar de Geschillencommissie Energie. Leveranciers mogen geen onredelijke opzegboetes rekenen en moeten transparant zijn over tarieven.

Bron: ACM / Geschillencommissie Energie