Klacht: De leugens van Pixmania

robendeb op 11 februari 2013 over Pixmania in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 14 februari 2013
Reactie van het bedrijf:

1) Op alle berichten is door onze Klantenservice gereageerd. De vragen voorafgaande de retourzending: op 22/10, 23/10, 25/10, 14/11, 15/11, 16/11 en 19/11. Sony heeft een kostenraming opgesteld, vervolgens zijn de vragen van de klant op 10/12 en 21/12 beantwoord....

Bedrijf Pixmania
Status Opgelost
Datum 11 februari 2013

Een klant van Pixmania uit zijn frustratie over de manier waarop het bedrijf de status van klachten beheert. Ondanks dat er geen daadwerkelijke oplossing is geboden, verandert Pixmania de status naar "opgelost", wat de klant als misleidend en arrogant ervaart. De klant deelt ook een ervaring van een ander die overweegt een e-reader bij Pixmania te kopen.

Mijn Klacht:

Ja hoor… Pixmania doet het weer… Wij hebben op dit forum een klacht geplaatst over het feit dat Pixmania een bestaande klacht de status “opgelost” meegeeft, terwijl er nog niets is opgelost. Natuurlijk staat het op deze site erg mooi dat een klacht is opgelost, maar het feit dat je een klacht leest en doorstuurt is geen oplossing, dus is er niets opgelost, dus is het veranderen van de klachtstatus van “in behandeling” naar “opgelost” een leugen. En toch…. Pixmania heeft onze klacht over het veranderen van de status gelezen en wat denk je….. de status “opgelost” meegegeven. Het is niet te geloven wat een arrogant en leugenachtig bedrijf dit is. Gelukkig hebben we pas op onze Facebook een berichtje gekregen van iemand die schreef dat ze e-reader wilde kopen bij Pixmania, maar dat ze daarvan af heeft gezien vanwege deze klachten soap… Het help toch. En Claire… Ik blijf hiermee doorgaan, hoe vaak je de klacht ook als “opgelost” betitelt

Gewenste Oplossing:

een gerepareerde e-reader retour

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Pixmania in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Pixmania een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Pixmania

Heeft op 14 februari 2013 om 10:34 geantwoord

Geboden Oplossing:

1) Op alle berichten is door onze Klantenservice gereageerd. De vragen voorafgaande de retourzending: op 22/10, 23/10, 25/10, 14/11, 15/11, 16/11 en 19/11. Sony heeft een kostenraming opgesteld, vervolgens zijn de vragen van de klant op 10/12 en 21/12 beantwoord.
2) De klant is nogmaals persoonlijk benaderd, het bezwaar van de klant is naar Sony doorgestuurd. Pixmania is in afwachting van een retour van Sony. Zoals al vermeld, heeft onze After Sales afdeling gevraagd vast te stellen of het om een fabrieksfout of een foutieve handeling gaat en of de schade ontstaan is door toedoen van de klant.
3) De brief van de klant is op 25 januari naar Sony doorgestuurd. Een eerste herinneringsmail is op 5 februari naar Sony gestuurd. Enkel het reparatie atelier kan door middel van verschillende onderzoeken vaststellen dat het niet om een fabrieksfout maar om een verkeerde handeling gaat. De klant is door onze afdeling bemiddeling op 25 januari geïnformeerd.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Pixmania beoordeeld.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)