Klacht: opzegging

debokx op 30 november 2012 over ANWB in de categorie Pechhulpdiensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf ANWB
Categorie Pechhulpdiensten
Status Open
Datum 30 november 2012

Een consument heeft contact opgenomen met de ANWB om zijn abonnement voor het nieuwe jaar te beëindigen, maar kreeg te horen dat dit niet meer mogelijk was omdat de opzegging voor 15 november binnen had moeten zijn. De consument was verrast door deze informatie, aangezien hij dacht dat een opzegging een maand van tevoren wettelijk toegestaan was, en vroeg zich af hoe hij als consument op de hoogte moest zijn van de specifieke richtlijnen die voor de ANWB gelden.

Mijn Klacht:

ik heb zojuist contact gehad met het callcentrevan de anwb om mijn abonnement te beeindigen voorhet nieuwejaar ,tot mijn berbazing meldde de medewerkster dat dit niet meer mogelijk was en de opzegging voor 15-11 binnen had moeten zijn…? ik gaf haar aan dat ik een maandvan te voren opzeg en dat dat wettelijk gezien in orde zou moeten zijn. ze gaf mijaan dat de anwb een stichting was en hiervoor andere richlijnen gelden. Hoe moet je dit als consument nu weten. Terwijl alle andere contracten/abonnementen een opzeg termijn hebben van een maand !

Gewenste Oplossing:

beeindiging van het contract

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM