Klacht: Hoge rekening datagebruik

Haverink op 25 november 2012 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 28 december 2012
Reactie van het bedrijf:

klant een email gestuurd

Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Opgelost
Datum 25 november 2012

Een klant van Vodafone heeft een klacht ingediend over een onverwacht hoge rekening voor datagebruik, ondanks dat zijn gebruik hetzelfde bleef als in de voorgaande maanden. Na het controleren van zijn rekeningen ontdekte hij dat hij aanzienlijk over zijn databundel was gegaan, wat hem verbaasde gezien zijn beperkte gebruik van apps en frequente wifi-verbindingen. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Toevallig was ik zojuist aan het Google’en of meerdere mensen hier last van hebben gehad en las ik een klacht op deze site van iemand anders. Deze persoon heeft hetzelfde meegemaakt, dus besloot ik ook mijn klacht hier te plaatsen.

Ik heb een abonnement (internet+bellen+smsen) bij vodafone. Het eerste half jaar geen problemen, tot ik voor kort de bedragen zag die voor mijn vodafone telefoon rekening werden afgeschreven de maanden hierna. Mijn reactie hierop was dat ik meteen ben gaan kijken naar mijn rekeningen op de vodafone site.
Hierop was te zien dat ik ineens ruim over mijn databundel gebruik was gegaan.
Dit terwijl mijn gebruik hetzelfde is als het halfjaar hiervoor. Ik maak ook maar gebruik van enkele applicaties zoals Whatsapp. Verder maak regelmatig gebruik van wifi waar dat mogelijk is. Mijn databundel is puur voor als ik buitenshuis ben.
Er staat gewoon een gebruik van 400mb op dag, dit is naar mijn inziens niet mogelijk.

Gewenste Oplossing:

Tegemoetkoming van de hoge kosten en verklaring hoe dit heeft kunnen gebeuren en waar deze MB's heen zijn gegaan

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Vodafone in behandeling genomen

Bericht van Vodafone

13 jaren geleden - Beste Haverink, Bedankt voor je reactie via klacht.nl. Ik heb je een email gestuurd. Met vriendelijke groet, Solange Vodafone, medewerker klachtafhandeilng

Vodafone

Heeft op 28 december 2012 om 14:08 geantwoord

Geboden Oplossing:

klant een email gestuurd

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Vodafone een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie