Klacht: administratie van Bol.com is waardeloos

Henriette1 op 15 november 2012 over Bol.com in de categorie Online Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 19 november 2012
Reactie van het bedrijf:

Beste klant, Zojuist hebben wij u een mail gestuurd met betrekking tot uw klacht. Wij vertrouwen erop dat uw klacht hiermee naar tevredenheid is opgelost. Met vriendelijke groet, Bol.com

Bedrijf Bol.com
Categorie Online Warenhuizen
Status Opgelost
Datum 15 november 2012

Een klant van Bol.com heeft problemen ervaren met de administratie van het bedrijf, waarbij hij een herinnering ontving voor onbetaalde facturen van een jaar geleden. Ondanks eerdere bevestigingen van de klantenservice dat het om een vergissing ging, werd de klant gevraagd om zelf betalingsbewijzen op te vragen bij de bank. Bovendien ontving hij brieven op een oud adres, ondanks dat hij zijn adreswijziging had doorgegeven.

Mijn Klacht:

afgelopen jaar heb ik meerdere bestellingen gedaan bij bol.com.
Geen probleem.
Totdat ik vorige maand een herinnering binnenkreeg over zogenaamde 2 facturen die nog niet betaald zijn,
1 JAAR GELEDEN !!!!!!!!!!!!!!!!
Eerst zegt de klantenservice zelf dat dit een vergissing moet zijn.
Daarna 1 maand later krijg ik de vraag of ik op 2 mailadressen heb besteld ???????
En nu komt het er op neer dat het mijn taak is om mijn betalingen van 1 jaar geleden op te vragen bij de bank.
He gekste van alles is dat er totaal geen facturen op mijn persoonlijke account van Bol.com helemaal niets open staat.
3 keer hebben ze brieven gestuurd naar mijn oud adres, terwijl het meteen is doorgegeven dat ik verhuis ben 5 maanden geleden.
Maar de bestellingen die ik de afgelopen 5 maanden heb gedaan komen wel op het goede adres.
Administratie van Bol.com is waardeloos.
Als ik een bedrijf had, zou ik de persoon die zijn facturen nog niet betaald heeft, geen nieuwe bestellingen leveren, Simpel.
Maar waar steken ze het op, Technisch foutje bij Bol.com (waarschijnlijk)

Gewenste Oplossing:

Dat ze die bestellingen annuleren.
Het is verdorie een jaar oud.
En nu vinden ze (plotseling) iets in hun administratie ?

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Bol.com in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Bol.com een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bol.com

Heeft op 19 november 2012 om 08:33 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste klant,

Zojuist hebben wij u een mail gestuurd met betrekking tot uw klacht.

Wij vertrouwen erop dat uw klacht hiermee naar tevredenheid is opgelost.

Met vriendelijke groet,
Bol.com

Reactie van de melder van de klacht

13 jaren geleden - Wat een snelle en vriendelijke service. 180 graden anders dan dat ik aan de telefoon ben behandeld geweest. Ze geven eerlijk hun fout toe en bieden oprecht hun excuses aan. Zo ken ik Bol.com weer, waar ik al jarenlang een zeer tevreden klant ben en nu zeker zal blijven.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM