Klacht: Reclame

Juuul op 18 oktober 2012 over Facebook in de categorie Social Media

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Facebook
Categorie Social Media
Status Open
Datum 18 oktober 2012

Een gebruiker heeft een klacht ingediend over reclame op Facebook voor de website www.netherlandsoutlet.nl, die volgens hem door een oplichter wordt beheerd. Na een bestelling op deze site ontdekte de klager dat het geld naar een onbekende persoon in China werd overgemaakt. Hij uit zijn onvrede over het feit dat Facebook geen controle uitvoert op de sites waarvoor zij reclame maken.

Mijn Klacht:

Er word op facebook reclame gemaakt voor de site : www.netherlandsoutlet.nl
Deze site word echter beheerd door een oplichter.
Ik heb deze site ondekt door facebook en heb er iets op besteld. Blijkt dus dat het geld word overgemaakt naar een of andere chinees. Ik vind het belachelijk dat facebook niet natrekt voor welke site ze reclame maken.

Gewenste Oplossing:

De site van facebook verwijderen zodat niemand hetzelfde overkomt als mij. Aangifte doen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM