Klacht: niet normaal

gothicvrouwtje op 16 mei 2012 over PostNL in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
PostNL has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf PostNL
Status Open
Datum 16 mei 2012

Een klant van PostNL ervaart problemen met het ontvangen van een belastingbevestiging en het activeren van zijn DigiD, wat heeft geleid tot een oplopende boete van HTM. Ondanks meerdere telefoontjes heeft de klant geen oplossing ontvangen en voelt hij zich gefrustreerd over de situatie.

Mijn Klacht:

boete Htm zo hoog opgelopen paar keer gebeld is verstuurd nooit wat gehad maar wel de verhogingen betalen
belasting bevestiging afspraak niet gehad boete
DigiD aangevraagd zit nog steeds te wachten op de brief om hem te activeren
voor de zoveelste keer weer opnieuw aanvragen
al met al 1 pot ellende wat staat er nog meer te wachten

Gewenste Oplossing:

dat de postbode in de regio is gecontroleerd word

Bericht van

13 jaren geleden - Het spijt ons dat wij bovenstaande reactie hebben aangetroffen op deze website. Wij nemen klachten zeer serieus en wij willen graag weten of wij iets voor u kunnen betekenen. Helaas kunnen we niet direct op alle klachten reageren. U kunt hiervoor het best contact met ons opnemen via Twitter @postnlwebcare. U kunt natuurlijk ook contact opnemen met onze klantenservice via www.postnl.nl/voorthuis/klantenservice/

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM