Mijn Klacht:
De Iphone 4s 16gb Wit. Deze telefoon is besteld via de friends & family website. Geen enkele communicatie van enige vertraging op de website. Totdat je de telefoon hebt afgerekend. Dan 2 berichten waarin wordt vermeld dat het toestel door ONVOORZIENE REDENEN niet op tijd geleverd kan worden. Maar wanneer deze wel kan worden geleverd wordt ook niet bekend gemaakt. Schandalig. Stap ik over naar Vodafone omdat ik denk dat het een betrouwbare provider is, krijg ik hier mee te maken. Gelukkig kan ik nog opzeggen binnen deze week. Vermeld wordt:
Beste Mevr ***,
Het door jou gekozen toestel is door onvoorziene omstandigheden niet leverbaar. Het is nog onbekend wanneer het toestel weer geleverd kan worden. Zodra de verwachte leverdatum bekend is, informeren wij je hierover. Onze excuses voor het ongemak.
Heb je nog vragen? In het onderdeel Klantenservice van
www.vodafone.nl vind je het antwoord op specifieke vragen over bestellingen en algemene vragen over producten of diensten van Vodafone.
Met vriendelijke groet,
Vodafone
Gewenste Oplossing:
ZEER SNELLE LEVERING BINNEN DEZE WEEK, ANDERS ONTBIND IK VOORALSNOG HET CONTRACT EN ONTVANG IK GRAAG HET BEDRAG WAT IK VOOR DE TELEFOON VOORUIT HEB BETAALD TERUG.

