Mijn Klacht:
Mijn vorige klacht was onvolledig,ik kon dus ineens al 2 dagen niet meer bellen.Nadat ik de klantenservice van vodafone aan de lijn had gekregen,en mijn simkaart ge-update was,(dat was de oorzaak zeiden ze)was ik een nieuwe belkaart van (een ander prepaid) 7,50 verder…leeg. Mijn vriendin kwam langs(ik mocht haar mobiel gebruiken, om nogmaals vodafone klantenservice te bellen, na 31 min in de wacht te hebben gestaan,zei de jufrouw dat het nummer toch echt maar 45 cent per gesprek koste en heeft dit 3x herhaald.Ik was boos over zoveel geld,om iemand aan de lijn te krijgen, en eiste dat ze me nu direct ging helpen! ze zouden binnen een uur een smsje sturen.
Dit is gebeurt,maar de kosten van het laatste gesprek, op de mobiel van mijn vriendin was 13,29 euro! tel daar het eerste telefoontje van 7,50 bij op en dan komen we uit op 20,79!!!!!
Gewenste Oplossing:
Het heeft mij dus ruim 20 euro gekost,om klantenservice aan de lijn te krijgen,en daadwerkelijk het probleem te verhelpen.Iets wat niet mijn probleem/oorzaak is, moet mij dus zoveel kosten? het zou mij niets moeten kosten, dan heet het pas klantenservice,eerder niet, dit heet extra leegtrekkerij! van klanten!( al 15 jaar!) ik wil die 20 eurie hebben.

