Klacht: Zeer slecht bereik met Vodafone

rutger.lopik op 15 januari 2012 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
āœ… Klacht opgelost op 15 maart 2012
Reactie van het bedrijf:

Uit controle van ons klantregistratiesysteem blijkt dat de klacht van deze klant al door Vodafone is opgelost en dat de klant is geïnformeerd. De online klacht wordt daarom afgesloten.

Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Opgelost
Datum 15 januari 2012

Een klant heeft onvrede geuit over het mobiele bereik van Vodafone na een overstap van twee maanden. Hij ervaart regelmatig een gebrek aan 3G-verbinding en meldt dat de verbinding tijdens het bellen vaak wegvalt. Deze klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Ben sinds 2 maanden overgestapt op Vodafone.
Maar ben er echt helemaal niet tevreden over, heb bijna nooit 3g en bereik valt snel weg. Ook vaak tijdens het bellen dat de verbinding weg valt.

Gewenste Oplossing:

Ontbinden van het contract en over laten stappen naar een andere provider.

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Vodafone in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Vodafone een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Vodafone

Heeft op 15 maart 2012 om 17:20 geantwoord

Geboden Oplossing:

Uit controle van ons klantregistratiesysteem blijkt dat de klacht van deze klant al door Vodafone is opgelost en dat de klant is geïnformeerd. De online klacht wordt daarom afgesloten.

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Vodafone beoordeeld.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie