Klacht: Klacht over gebrekkige product en slechte klantenservice

Ellyhofman op 12 september 2026 over Vinted.nl in de categorie Internetshops - Kleding

Vinted.nl klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Vinted.nl
Status Open
Datum 12 september 2026

Een consument heeft een oxboard met karretje aangeschaft via Vinted.nl, maar het product vertoont verschillende gebreken en laadt niet meer op, ondanks de aanschaf van extra onderdelen. Het verzoek om een gedeeltelijke terugbetaling werd afgewezen door de verkoper, en de klant ervaart de klantenservice van Vinted.nl als onbehulpzaam, waardoor de koper ontevreden is over de situatie en met een defect product blijft zitten.

Mijn Klacht:

Ik heb een oxboard met karretje gekocht via Vinted.nl, maar het product vertoont meerdere gebreken. Ondanks dat ik extra onderdelen zoals klittenband en een wieletje heb aangeschaft, laadt het board nu niet meer op. Mijn verzoek om een gedeeltelijke terugbetaling werd door de verkoper afgewezen. Ik vind de klantenservice van Vinted.nl ook niet behulpzaam en de kopersbescherming lijkt niet te werken. Hierdoor ben ik met een defect product blijven zitten en ben ik zeer ontevreden over deze ervaring.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek om een gedeeltelijke terugbetaling, zodat ik de kosten voor het defecte product kan compenseren.

Bericht van Robin van Klacht.nl

30 minuten geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Vinted.nl

Alle klachten die gemeld zijn door Ellyhofman
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten