Klacht: Geen bezorging van de krant

klagerc6916199 op 14 augustus 2026 over Brabants dagblad in de categorie Media

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ā³ Wacht op reactie
Categorie Media
Status Open
Datum 14 augustus 2026

Een abonnee van Brabants Dagblad heeft gedurende een hele week geen krant ontvangen en ervaart frustratie door het gebrek aan contact met de klantenservice, ondanks het indienen van een bezorgklacht. Dit heeft geleid tot het missen van belangrijke informatie en het niet kunnen genieten van de dagelijkse krant.

Mijn Klacht:

Ik heb de hele week geen krant ontvangen van Brabants Dagblad. Het is erg frustrerend dat ik geen contact kan krijgen met de klantenservice, ondanks dat ik een bezorgklacht heb ingediend. Hierdoor mis ik belangrijke informatie en kan ik niet genieten van mijn dagelijkse krant.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek om elke dag de krant in mijn brievenbus te ontvangen zoals afgesproken.

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 dag geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Brabants dagblad
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 dag geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Brabants dagblad

Alle klachten die gemeld zijn door klagerc6916199
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM