Klacht: Klacht over onterechte beschuldiging en slechte klantenservice

carla crijnen op 25 juli 2026 over Jumbo in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Jumbo
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 25 juli 2026

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Op donderdag 23 juli deed ik boodschappen bij Jumbo Brusselsepoort. Na het controleren van mijn kassabon ontdekte ik dat er perziken op stonden die ik niet had gekocht. Bij de klantenservice werd dit bevestigd, maar er ontstond verwarring over een korting die niet op de bon stond vermeld. De medewerkster was niet behulpzaam en een leidinggevende sprak me op een arrogante manier aan. Ze suggereerde dat ik mogelijk de perziken had gekocht en later vergeten was, wat ik als een denigrerende insinuatie ervoer. Dit heeft mijn plezier in de winkel ernstig aangetast.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek dat de betreffende leidinggevende wordt aangesproken op haar houding en uitlatingen die ik als zeer discriminerend heb ervaren.

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 uur geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Jumbo
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 uur geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Jumbo

Alle klachten die gemeld zijn door carla crijnen
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer