Klacht: Sinds 2024 wacht ik opschade uitkering.

Voodoosound op 19 februari 2026 over Nationale Nederlanden in de categorie Verzekering

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Nationale Nederlanden has resolved this complaint
Klacht opgelost op 20 februari 2026
Reactie van het bedrijf:

Goedemiddag Paul, Ik heb je net ook een berichtje gestuurd via Trustpilot. We komen graag even in contact met je via onze social mediakanalen (Facebook, X of Instagram). Wil je ons een privéberichtje sturen? Dan kunnen we je gegevens erbij...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Verzekering
Status Opgelost
Datum 19 februari 2026

Een klant van Nationale Nederlanden wacht sinds 2024 op een schade-uitkering voor een lekkende waterleiding, waardoor een deel van zijn woning gesloopt moest worden. Ondanks het indienen van alle benodigde documentatie, heeft de betrokken expert nooit meer gereageerd en is de schadeafhandeling al anderhalf jaar aan de gang zonder resultaat. De klant ervaart hierdoor financiële stress en onduidelijkheid, terwijl hij al meer dan €20.000 heeft moeten lenen om de kosten te dekken.

Mijn Klacht:

Geachte Nationale Nederlanden,
Met stijgende verbijstering, diepe verontwaardiging en grenzeloze frustratie wend ik mij tot u.

Als trouwe klant die al meer dan 30 jaar keurig netjes maandelijks zijn premie afdraagt, ben ik beland in een bureaucratische nachtmerrie die zijn weerga niet kent.

Mijn woning is veranderd in een bouwval, mijn gezondheid lijdt onder chronische stress, en uw organisatie blinkt al ruim twee jaar uit in een stuitend gebrek aan fatsoen.
Sinds 2024 zit ik in de ravage nadat mijn halve woning letterlijk gesloopt moest worden door een verraderlijke, lekkende waterleiding achter de muur. Alle foto’s, offertes en facturen zijn direct ingediend bij mijn tussenpersoon en doorgestuurd naar uw zogenaamde ‘expert’.
Die expert is vervolgens schijnbaar van de aardbodem verdwenen, want er is nooit meer één woord vernomen.
De feiten van dit dramatische dossier op een rij:
• Treiterige wanprestatie richting tussenpersoon: Ik hang wekelijks om de week aan de telefoon met mijn tussenpersoon. Hij probeert hemel en aarde te bewegen om uw schadebehandelaar te spreken te krijgen, maar wordt steevast aan het lijntje gehouden.
De schadebehandelaar is niet te pakken, beloftes om terug te bellen worden stelselmatig gebroken en mijn tussenpersoon staat net zo hard tegen een muur van onwil te praten als ik.
• Financiële noodzaak: Inmiddels heb ik ruim € 20.000,- moeten lenen om de noodzakelijke herstelwerkzaamheden überhaupt te kunnen betalen.
Ik draai op voor torenhoge rentes en schulden door uw totale passiviteit.
• Structureel geplunger: Dit is niet de eerste keer dat het misgaat. Bij een eerdere schadeclaim bleek na een jaar wachten dat uw afdeling iets vergeten was, waarna plotseling het complete dossier simpelweg kwijt was. Er is sprake van een patroon van administratieve wanorde.
• Onmenselijke psychische druk: Ik leefde ruim twee jaar tussen de kale muren, de slopingsresten, torenhoge financiële verplichtingen en continue onzekerheid.
Dat een gerenommeerde verzekeraar een klant van 30 jaar zo keihard laat stikken en zelfs professionele tussenpersonen negeert en aan het lijntje houdt, is werkelijk schandalig. Alle documenten, bewijzen en facturen liggen al tijden compleet bij uw schadebehandelaar op de stapel te verstoffen.

Mijn eisen:
1. Directe en algehele uitkering van het opgelopen schadebedrag van meer dan € 20.000,-.
2. Een vergoeding voor de gemaakte rentekosten en een schadeloosstelling voor het opgelopen immateriële leed en ongemak.
3. Binnen 15 werkdagen na dagtekening van deze email een schriftelijke én telefonische bevestiging van de definitieve afhandeling door een leidinggevende van de schadeafdeling.
Mocht een correcte afhandeling en uitbetaling binnen deze termijn uitblijven, dan zie ik mij genoodzaakt een formele klacht in te dienen bij het KIFID (Klachteninstituut Financiële Dienstverlening), rechtsbijstand in te schakelen en de media te zoeken om deze stuitende werkwijze aan de grote klok te hangen.
In afwachting van uw reactie.

Gewenste Oplossing:

Schade netjes afhandelen! Belofte's nakomen !

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 maanden geleden - Ik heb een email gestuurd naar Nationale Nederlanden over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 maanden geleden - Deze klacht is zojuist door Nationale Nederlanden in behandeling genomen

Nationale Nederlanden

Heeft op 20 februari 2026 om 15:30 geantwoord

Geboden Oplossing:

Goedemiddag Paul,

Ik heb je net ook een berichtje gestuurd via Trustpilot. We komen graag even in contact met je via onze social mediakanalen (Facebook, X of Instagram). Wil je ons een privéberichtje sturen? Dan kunnen we je gegevens erbij zoeken in onze administratie en navraag voor je doen.

Groet,
Webcare Nationale-Nederlanden

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 maanden geleden - We hebben bericht ontvangen dat Nationale Nederlanden een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Voodoosound

Heeft op 03 augustus 2026 om 13:11 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Nog steeds niet opgelost!!!

Reactie van de melder van de klacht Voodoosound

1 maand geleden - Sinds 2024 wacht ik op schade uitkering. Vanwege een lekkende waterleiding achter een muur moest mijn halve woning gesloopt worden. Alle foto’s en facturen zijn naar tussenpersoon gestuurd en naar een zogenaamde expert die nooit meer iets heeft laten horen. Ik wacht al ruim anderhalf jaar op de afhandeling van deze schade. Andere schade was ook al totaal verkeerd gegaan, daar bleek na 1 jaar wat vergeten te zijn! Daarna waren ze ineens alles kwijt! Ondertussen heb ik alles (meer dan €20.000 euro) moeten lenen om dit alles te kunnen betalen. Van Nationale Nederlanden of de expert hoor ik helemaal niets, ook mijn tussenpersoon krijgt totaal niets te horen. Al deze tijd totale stress en onduidelijkheid. Meer dan 30 jaar trouwe klant ..

Alle klachten die gemeld zijn door Voodoosound
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM