Klacht: Pakket zogenaamd beschadigd aangekomen op service punt in frankrijk, horloge weg

D Verhage op 28 februari 2023 over Vinted.nl in de categorie Internetshops - Kleding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Vinted.nl
Status Open
Datum 28 februari 2023

Een koper heeft een klacht ingediend over een verloren horloge dat via Vinted.nl was verkocht. Het pakket arriveerde beschadigd in Frankrijk, waardoor de koper werd geadviseerd het pakket te weigeren. Hoewel de koper zijn geld terugkreeg en Vinted 85 euro aan onkostenvergoeding bood, is het horloge ter waarde van 2400 euro verloren gegaan.

Mijn Klacht:

Het pakket was ‘beschadigd’ aangekomen en daardoor werd de koper geadviseerd het pakket te weigeren. Vervolgens is het pakket verdwenen. Koper krijgt zijn geld terug en ik ben het horloge kwijt.
Vinted gaf 85 euro aan onkosten vergoeding, het horloge was verkocht voor 2400 euro….

Gewenste Oplossing:

Het horloge terug of een schadevergoeding.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vinted.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vinted.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door D Verhage
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten