Klacht: Titel misleiding

Nans Wijnstok op 25 november 2022 over Jumbo in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Jumbo
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 25 november 2022

Een klant van Jumbo heeft geklaagd over de misleidende verpakking van aardappelen die als "extra groot" worden aangeduid. Bij het openen van de verpakking bleek het product een mix van grote en kleine aardappelen te bevatten, wat niet overeenkomt met de verwachtingen die het etiket schept. De klant vindt dat de verpakking niet duidelijk aangeeft dat het slechts enkele extra grote aardappelen bevat.

Mijn Klacht:

Jumbo biedt aardappelen aan met het opschrift extra groot. De inhoud bekijkend blijkt het steeds een mengelmoes van grote en kleine, maatje golfbal, te zijn. Het opschrift zegt niet bevat enkele extra grote aardappelen, ik mag toch een inhoud verwachten op basis van het etiket.

Gewenste Oplossing:

Of het etiket aanpassen, maar liever een inhoud dat voldoet aan het etiket

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Jumbo

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Jumbo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Nans Wijnstok
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer