Klacht: Zeer slechte service!

DavidS95 op 22 april 2022 over BandenConcurrent.nl in de categorie Internetshops - Auto's en auto onderdelen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 22 april 2022

Een klant van BandenConcurrent.nl heeft een klacht ingediend over de slechte service na het bestellen van vier all-season banden. Bij de levering bleek één band geen all-season te zijn, en na herhaaldelijk contact met de klantenservice werd pas later duidelijk dat deze band niet leverbaar was. De klant ervaart de klantenservice als onprofessioneel en onvoldoende oplossingsgericht.

Mijn Klacht:

Vier all-season banden besteld, werd door de site aangeraden om voor één van de banden een model uit 2017 te kiezen om geld te besparen. Heb ik gedaan, echter bij de levering zag mijn monteur dat één van de banden geen all-season was. De verkeerde band werd pas een week later opgehaald, en pas 2 dagen later na zelf meerdere keren te bellen werd mij verteld dat de band niet leverbaar was. Dit was vantevoren al bekend bij het bedrijf, maar toch is de bestelling doorgezet. De klantenservice is waardeloos, er wordt geen moeite gedaan om een oplossing te vinden voor de klant, terwijl de schuld bij het bedrijf zit. Ze laten je een kwartier aan de telefoon wachten, om vervolgens op te hangen. Daarnaast komen de telefonisten erg onprofessioneel over. Het klinkt alsof ze er geen zin in hebben. Het geld van de band moet ik nog terug krijgen. Hoe lang dat gaat duren moet ook nog blijken. Kortom: Niet bestellen bij deze nietsnutten.

Gewenste Oplossing:

Geld terug

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over BandenConcurrent.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over BandenConcurrent.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door DavidS95
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM