Mijn Klacht:
Ik kocht recentelijk een 20 micron goud verguld horloge van Tissot op Vinted. De verkoper stuurde me een goedkoop, kapot horloge toe wat in de verre verte niet leek op hetgeen waarvoor ik had betaald. Ik stuurde het artikel terug, de verkoper beweerd vervolgens het artikel niet ontvangen te hebben.
Na weken aandringen besluit Vinted om de verkoper alsnog het geld uit te betalen voor een horloge wat ik nooit ontvangen heb en waarvoor ik nog eens 12 euro extra verzendkosten heb betaald. Waarom betaal je voor een kopersbescherming als Vinted je alsnog niet helpt tegen een verkoper die moedwillig een waardeloos product opstuurt en dit ook bevestigd, maar alsnog het geld krijgt van het duurdere horloge wat nooit geleverd werd?
Gewenste Oplossing:
Ik heb 65 euro betaald voor een horloge wat ik nooit ontvangen heb. ik wil graag zoals de regels van Vinted voorschrijven mijn 65 euro terug!


