Klacht: Opgelicht door verkoper via bol.com wacht nu al weken op me geld terug

koen w op 23 maart 2022 over Bol.com in de categorie Online Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Bol.com
Categorie Online Warenhuizen
Status Open
Datum 23 maart 2022

Een klant heeft een klacht ingediend over een misleidende aankoop via bol.com, waarbij een verkeerd product werd geleverd dat niet overeenkwam met de omschrijving. Ondanks herhaaldelijk contact met de verkoper, werd er geen oplossing geboden en wacht de klant nu al weken op een terugbetaling. De klant voelt zich opgelicht door de situatie en is ontevreden over de communicatie van de verkoper.

Mijn Klacht:

Ben redelijk pissig begin maart een product gekocht via bol.com dat door een andere verkoper werd aangeboden. Het product werd verkocht met omschrijving en afbeelding waar ik naar opzoek was. Levering zou uiterlijk 4 maart zijn maar helaas maandag 7 maart geinformeerd ja door drukte word het 8 maart nou ok was fijn geweest als je het had laten weten maar goed kan gebeuren. 8 maart krijg ik een product geleverd wat ik totaal niet besteld heb dit product kost in de winkel 12 euro en heeft niet de werking zoals in de omschrijving stond. Mij was een ander product op de site voorgeschoteld met een andere omschrijving voor een bedrag van 90 euro. Contact gezocht met de verkoper ja dat was allemaal de schuld van een partner van bol die had de afbeelding aangepast maar de omschrijving klopte wel volgens hem. Nou totaal niet want op product wat ik geleverd heb gekregen staat andere info op dan wat op de site stond. Maar mocht het bij hoge uitzondering retour sturen. nou netjes 8 maart gedaan en 10 maart is het afgeleverd bij de verkoper sinds dien is het vanuit die kant stil geen geld terug geen reactie meer. Nou op bol staat binnen 5 werkdagen je geld terug na retour zending. Nou nee dus contact opgenomen met bol waar blijft mijn geld ja ligt nu bij een special afdeling duurt even maar over 2 dagen is alles rond. Na dag 3 maar weer is geinformeerd ja ze zijn er nog mee bezig maar over 2 dagen is het zeker opgelost. Nou begin deze week maar weer na vraag gedaan ja sorry is druk maar gisteren zou het echt rond zijn en ja hoor nog steeds niks. Vandaag maar weer contact opgenomen ja nee we hebben het druk kan nog wel een aantal werkdagen dure grrrr. al ruim 2 weken verder nog steeds niks. meerdere keren deathlines gekregen die iedere keer niet waar zijn gemaakt. Nu heb ik geen idee wanneer dit word opgelost de laatst medewerker zei dit kan nog aantal werkdagen duren. Word er moedeloos van loze beloftes en iedere keer is het weer wat anders

Gewenste Oplossing:

In ieder geval de verkoper uit bol bestand halen omdat dit pure oplichting is iets verkopen en dan een slap aftreksel leveren. En me geld in ieder geval terug mag een extratje bij zitten als vergoeding voor de slechte service

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Bol.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Bol.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door koen w
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM