Mijn Klacht:
Bij BOL.com heb ik set buiten camera’s met een thuisstation gekocht, gelijk uitgebreid met een deurbel en een extra bel. Nu blijkt dat can één van de camera’s de accu niet wil opladen. Dan moet de hele set retour. Maar zonder thuisstation werkt de deurbel ook niet en de bel ook niet.
Hoewel de camera ook los te leveren is, is BOL geheel niet van plan om me tegemoet te komen. De set van de camera’s en thuisstation moeten terug. Ook al doet mijn deurbel en losse bel het dan niet meer. Kwestie van wel kunnen, maar niet willen.
Gewenste Oplossing:
Wanneer ze mij een goed werkende camera opsturen. Ik kan eerst de defecte naar hen opsturen, maar beter is het als BOL mij een exemplaar opstuurt, dan gebruik ik de ontvangen doos om het artikel terug te sturen incl. ophangspullen, gewoon als compleet product. Of ze sturen een camera set met thuisstation op, dan haal ik er een camera uit en stop de defecte erin, en gaat de set retour.


