Mijn Klacht:
Via booking.com 4 nachten geboekt bij Hotel Rüttenscheider Stern.
Ontbijt zou inclusief zijn, maar de eerste ochtend werd na uur zoeken, mij bekend dat er geen ontbijt geserveerd werd. De ontbijt zaal was afgesloten en het personeel wat ik na een uur eindelijk vond (het hotel heeft niemand aan de frontdesk staan) kon mij alleen vertellen, dat ik contact moest zoeken met het hotel via email.
Via email nooit een bericht terug ontvangen.
Via de site van booking.com contact gezocht met het hotel, ook nooit bericht op terug ontvangen.
En via de telefoon, willen ze nog niet eens luisteren. Vertaling: Geprobeerd te bellen, maar als ze door hebben dat er niet gebeld wordt om te boeken, wordt er gewoon opgehangen.
Booking.com gaf aan contact op te nemen met het hotel en het hotel zou het eten vergoeden… dit is niet gebeurt.
Naast dat dit niet is gebeurt, bieden ze maar €18 compensatie TOTAAL, want dat was de prijs van het ontbijt. (kosten voor 4 nachten was €580, 1 persoonskamer) Iets dat ik niet kan controleren, want de prijs was onderdeel van de boeking.
Doordat ik geen ontbijt had, was ik dagelijks tijd (en meer dan €4) kwijt aan ontbijt.
Ik zou niet bij dit hotel geboekt hebben, als ontbijt er niet mogelijk was.
In het kort: Ik wil een fatsoenlijke compensatie die de verloren tijd en extra gemaakte kosten ook vergoed. (ik ben nog steeds tijd kwijt met communicaties hierover, dus tijd dat ik eraan moet besteden loopt alleen maar op)
Gewenste Oplossing:
€25 per dag aan vergoeding, oftewel €100.


