Klacht: Bezorging

Noraatje op 25 november 2021 over BN DeStem in de categorie Kranten - Regionaal

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf BN DeStem
Status Open
Datum 25 november 2021

Een abonnee van BN DeStem heeft geklaagd over de bezorging van de krant, waarbij hij deze week slechts op dinsdag een exemplaar ontving en vorige week ook twee dagen geen krant kreeg. De abonnee ervaart een slechte respons van het bedrijf en heeft inmiddels zijn abonnement opgezegd.

Mijn Klacht:

Heb 6 dagen abonnement,deze week alleen dinsdag krant ontvangen.vorige week ook 2 dagen geen krant.Slechte respons van BN de stem.Abonnement reeds opgezegd

Gewenste Oplossing:

Kranten elke dag leveren

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over BN DeStem

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over BN DeStem nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Noraatje
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM