Klacht: Nightliner

Johara op 17 december 2016 over 9292 in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✉ 9292 has resolved this complaint
✅ Klacht opgelost op 29 december 2016
Reactie van het bedrijf:

Het bedrijf heeft de oplossing alleen met de klager gedeeld.

Bedrijf 9292
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 17 december 2016

Een klant heeft meerdere keren een dalurenkaartje van 6 euro moeten kopen voor de nightliner, terwijl dit niet geldig is voor deze bus. De klant is gefrustreerd dat de buschauffeurs hier niet van op de hoogte zijn, wat leidt tot onterecht gemaakte kosten. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Het is al nu 3 keer voorgekomen dat ik kaartje voor de nightliner vraag en een dalurenkaartje moet betalen van 6 euro en dan snachts sta te kijken omdat je daar niet mee met de nightliner kan
BUSSCHAUFFEURS horen dit te weten!!!!!
Ben elke keer fortuin kwijt om even met de bus te moeten.

Gewenste Oplossing:

Nou busschauffeurs moeten weten wat een nightliner kaartje is en niet zomaar een geven zodat ik snachts sta te kijken en weer nieuw kaartje moet kopen heel slecht

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar 9292 over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door 9292 in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat 9292 een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

9292

Heeft op 29 december 2016 om 15:46 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten