Klacht: buschauffeur

JPVB op 26 november 2021 over 9292 in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf 9292
Categorie Openbaar Vervoer
Status Open
Datum 26 november 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik kwam aan bij de bushalte, de bus staat er al. De bus moet wegrijden om :41. Het is 39. De bus begint te rijden dus ik sein naar de buschauffeur dat ik er in moet. Hij kijkt naar me, wijst naar zijn horloge en rijd weg. Ik moet nu een uur wachten op de volgende bus.

Gewenste Oplossing:

Als die chauffeur gewoon normaal doet en niet asociaal doet. Je kan toch wel 10 seconde wachten man je bent toch nooit op tijd ergens. Ook naar je horloge wijzen is zo zwak. Het was 2 min te vroeg voor hem om te vertrekken.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over 9292

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over 9292 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door JPVB
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten