Mijn Klacht:
Juli 2017 heb ik twee mobiele verlengd en twee nieuwe IPhone 5S gekocht. Mijn voor mijn echtgenoot PJ du Plessis 63 jaar en voor mij JL Meulesteen 53 jaar. Vanaf begin heeft mijn echtgenoot problemen met zijn toestel die automatisch uitschakelt en weer reset of helemaal niet meer reset en zwart blijft. Dit jaar Maart hebben wij het toestel teruggebracht en na een week werd dat toestel on-gerepareerd retour verzonden naar media markt vanwege het niet uitzetten van functies ( ICloud) direct werden wij geholpen door een vriendelijke medewerker die dat ding uitzetten en hij vond dat wij dit niet hoefde terug te zenden naar Apple Repair testcenter omdat deze wel daadwerkelijk werkte maar naar onze aandringen heeft hij deze IPhone wederom terug gezond naar de Apple Repair testcenter.
26 April kregen wij een bericht dat er is vastgesteld dat het toestel open is gemaakt door derden. Hierom kunnen zij niets voor ons betekenen wat betreft de garantie, en blijft de prijsopgave van €418.66 van kracht. Een prijsopgave terwijl wij daar niet hebben gesproken want er was spraken van garantie op onze Iphones. Wij waren zo boos en begrepen er niets vanwege het feit dat het gaat om een nieuwe IPhone van inmiddels 8 maanden die wij daar nieuw hebben aangeschaft en waarom zouden wij bij mijn echtgenoot een valse Iphone batterij in plaatsen terwijl wij nooit onze telefoons uitlenen of ergens laten liggen, en nu is er geen garantie meer op deze IPhone en Media Markt voelen zich niet geroepen om de iPhone te herstellen of wat anders, zij geven aan dat zij het zelf her verhaal niet begrijpen en dit een vreemd verhaal vinden net als wij. Als wij terug komen by Media Markt of telefonisch benaderen is er altijd wel wat kwijt of verloren gegaan qua koppies of informatie.. Wij worden continue voor ons gevoel voor de gek gehouden en sturen je van het kast naar de muur en van de muur naar het kastje.
Wij hebben twee weken terug gevraagd aan de filiaalhouder die lachwekkend ons benaderde van Media Markt ’s-Hertogenbosch om dit toestel nog eens te laten checken of het betreft ons toestel van mijn echtgenoot. Zondagmiddag 27.05. arriveerde wederom post van Klantenservice dat zij niets voor ons kan betekenen en wij konden het toestel komen ophalen na 2 ½ maand te lopen leuren en verloren garantie. Wij wachten nu al ruim drie maanden op onze iphone en wij vinden ons zo bedonderd… omdat wij het idee krijgen dat wij door derde aan ons Iphone heb laten repareren of iets dergelijks wat niet waar is…het haat over en mobiel van 8 maanden toe wij deze terug bracht naar Media Markt.
Gewenste Oplossing:
een nieuw Iphone of repareren onder de garanties want wij vinden dit een zeer vreemd verhaal.

