Klacht: Sneakers met vacht.

Pascale Van Oppen op 10 december 2018 over 1dagdeal.nl in de categorie Deal-Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Deal-Sites
Status Open
Datum 10 december 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb begin november sneakers met vacht besteld bij 1dagdeal. Drie weken later heb ik de schoenen ontvangen. Schoenen waren te klein, schoenen terug gestuurd, 6,95 euro verzendkosten. Na een paar dagen kwamen de schoenen weer terug. Contact opgenomen met 1dagdeal, duurde dagen voordat ik antwoord kreeg, maar ik moest een kopie opsturen van de bon van het versturen, en mijn rekening nummer zodat ik het geld terug zou krijgen. De schoenen moest ik wederom naar nu een ander adres sturen.
Zo gezegt zo gedaan. Ik hoorde niks van hun, dus weer gemaild, kreeg weer het verzoek om een kopie op te sturen zodat ik het geld terug zou krijgen. En weer een ander adres om te schoenen op te sturen, maar de schoenen waren al onderweg, en zijn ergens op het depot van post.nl blijven liggen.

Ik heb 59,95 betaald voor de schoenen, twee keer 6,95 euro voor het verzenden.
ik heb betaald met ideal.

Gewenste Oplossing:

Als ik mijn geld terug hebt gekregen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over 1dagdeal.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over 1dagdeal.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM