Klacht: Retourzending kwijt

Wilmama11 op 06 februari 2019 over 1dagdeal.nl in de categorie Deal-Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Deal-Sites
Status Open
Datum 6 februari 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb op 22 nov. j.l een pakket (Schoenen) retour gestuurd naar 1dagdeal.nl. Keurig met tracktrace code . Helaas geeft het bedrijf aan de schoenen niet terug te hebben ontvangen en zegt Postnl dat dit pakket op 23 nov. is afgeleverd aan 1dagdeal.!
Ik ben hierover al weken lang aan het mailen met 1 dagdeal maar krijg gewoon geen contact ! Ook telefonisch zijn ze niet bereikbaar ! Het gaat om schoenen van € 60 dus kan U begrijpen dat ik graag mijn geld terug wil !
Wat kan ik doen ?

Gewenste Oplossing:

Als ik mijn geld terug heb !

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over 1dagdeal.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over 1dagdeal.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM