Klacht: Fitbit met o.a bloeddrukmeter

LeoDr op 03 december 2018 over 1dagdeal.nl in de categorie Deal-Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Categorie Deal-Sites
Status Open
Datum 3 december 2018

Een klant heeft op 23 oktober een Fitbit besteld en betaald, met een verwachte levertijd van 5-10 dagen. Ondanks herhaalde beloften van het bedrijf om de bestelling te leveren, heeft de klant op 3 december nog steeds niets ontvangen.

Mijn Klacht:

Fitbit besteld en betaald 23 oktober,5-10 levertijd,nooit iets ontvangen.Na mail op 12 november opnieuw de belofte dat het geleverd direct geleverd ging worden, werd weer niets geleverd .Toen na kontact op facebook op 23 november,weer beloofd direct op te sturen,Vandaag 3 december nog steeds niet geleverd

Bestelnummer 124285

Gewenste Oplossing:

Direct opsturen of direct geld terug

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM