Klacht: Telefonisch slecht geholpen!

sonnydoves op 02 februari 2016 over zwaluwhoeve in de categorie Beauty & Wellness

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Categorie Beauty & Wellness
Status Open
Datum 2 februari 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Maandag 1 februari 2016 om 18:38 uur heb ik telefonisch contact gehad met de receptioniste van de Zwaluwhoeve. Mijn vraag was of ik voor zondag 7 februari nog kon reserveren en welke extra kosten erbij komen.
Ik werd netjes geholpen en geïnformeerd dat er nog enkele plekken vrij waren. Ik had voor zondag 7 februari gereserveerd voor drie personen.
Omdat ik geen reserveringsbevestiging ontving ging ik kijken of het bedrag wel is afgeschreven. Dit is niet gebeurd en vandaag maandag 2 februari wilde ik opnieuw reserveren voor zondag 7 februari, maar nu was aangegeven dat deze dag was volgeboekt.
Om zeker ervan te zijn dat mijn reservering niet is gelukt heb ik op maandag 2 februari om 10:27 uur nogmaals gebeld en ik kreeg het volgende te horen: Mijn reservering is niet gelukt en ik kon ook niet meer reserveren. Ik had uitgelegd dat ik die avond ervoor heb geboekt alleen de betaling waarschijnlijk niet is goed gegaan terwijl er wel genoeg saldo op staat. Direct kreeg ik te horen dat het niet klopte wat ik zei, omdat mevrouw zei dat zondag 7 februari al een week is volgeboekt en het niet mogelijk is wat ik zei. De mevrouw was zeer onvriendelijk en heel tegenstrijdig met de medewerkster van de vorige dag die mij vertelde dat er nog enkele plekken vrij waren en ook reserveren via de website was toen nog mogelijk. Door de laatste keer telefonisch heel onvriendelijk geholpen te worden zal ik nooit meer terug keren bij de Zwaluwhoeve en ook zeker niet aanbevelen aan andere.

Gewenste Oplossing:

Ik zou tevreden geweest zijn als ik vriendelijk was geholpen en er werd gekeken waarom mijn reservering niet is gelukt. Ondanks dit is er ook geen alternatief aangeboden en ben ik heel onvriendelijk geholpen

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over zwaluwhoeve

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over zwaluwhoeve nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM