Klacht: Ongevraagde abonnementsdienst 7 minute workout

kc78 op 19 april 2017 over Zumodi in de categorie SMS Diensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Zumodi
Categorie SMS Diensten
Status Open
Datum 19 april 2017

Na het downloaden van de app "Pretty Pictures" via een advertentie op Facebook, ontving de klager een melding over een ongevraagde abonnementsdienst voor de "7 minute workout" ter waarde van 7,50 euro per week. De klager heeft deze dienst niet aangevraagd en heeft inmiddels stappen ondernomen om de kosten te blokkeren en wil geen verdere kosten maken.

Mijn Klacht:

Na het downloaden van de app “Pretty pictures”, via een ad op facebook, de melding dat ik gebruik maak van de abonnementsdienst 7 minute workout a 7,50 per week. Voor vragen kan ik naar de site http://smrt.re/cntct of bellen. Voor info kan ik kijken op payindo.nl. Daar heb ik de dienst inmiddels ook geblokkeerd.

Ik heb niet om deze dienst gevraagd, ook niet bij een schijnbaar onschuldige fotobewerkingsapp als “Pretty Pictures” en wil hier dus ook meteen vanaf. Geen kosten, niets!

Gewenste Oplossing:

Geen kosten, geen abonnement, helemaal niets. Alle kosten die voor deze ongevraagde dienst in rekening worden gebracht, wil ik terug.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Zumodi

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Zumodi nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM