Klacht: Plaatsen van plissé raam horren

aks_71 op 06 januari 2021 over Zoofy in de categorie Aannemers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Zoofy
Categorie Aannemers
Status Open
Datum 6 januari 2021

Een klant van Zoofy heeft een negatieve ervaring gehad met de plaatsing van plissé raam horren. De vakman toonde zich onprofessioneel door te klagen over de aankoop en nam tijdens het werk een telefoontje aan, waarna hij na 20 minuten vertrok zonder de horren te plaatsen. De klant heeft nu een andere aannemer ingeschakeld die wel oplossingsgericht te werk gaat.

Mijn Klacht:

Het betrof het plaatsen van plissé raam horren. Desbetreffende vakman kwam binnen lopen en begon gelijk over onvoldoende ruimte, waarom ik deze raam horren had gekocht en dat plaatsing totaal geen nut had. Ondertussen nam de vakman een telefoontje aan mbt aankoop van een Mercedes. Na 20 minuten was de vakman vertrokken. Ik moest Euro 70 betalen !! Zoofy beroept zicht op de algemene voorwaarden. Nu een andere aannemer genomen, deze man denkt in oplossingen en gaat de plissé raam horren gewoon plaatsen.

Gewenste Oplossing:

Restitutie van Euro 70,-

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Zoofy

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Zoofy nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door aks_71
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM