Mijn Klacht:
Via Zoofy een vakman ingehuurd om een flinke lamp en wat spotjes op te hangen. Helaas was dat te veel gevraagd, het ging hem niet lukken.
Dit bij Zoofy aangegeven. Ik moest de vakman een 2e kans geven. Met tegenzin gedaan met als resultaat dat nu 2 lampen die eerder wel werkten, het nu niet meer doen. De herstelwerkzaamheden heeft hij niet meer kunnen doen. Wel heeft hij nog uitgebreid zijn excuses aangeboden voor de mislukking.
Zoofy heeft de rekening van ruim 500 euro (!!!) naar 400 euro bijgesteld. Maar de werkzaamheden zijn dus gewoon niet afgehandeld. We hebben het nu zelf moeten doen, en zitten nog met 2 kapotte lampen.
Zoofy wijst voor klachten naar de vakman, maar ik moet hun al wel betalen. Voor wat? Het werk is niet gedaan.
Gewenste Oplossing:
Zoofy mag de rekening verscheuren. Ik moet voor de geleden schade zelf naar de vakman, want daar is Zoofy niet voor verantwoordelijk.


