Klacht: Zonder pardon kan ik geen pagina’s meer gebruiken

DBSoundsystems op 08 september 2020 over Facebook in de categorie Social Media

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Facebook
Categorie Social Media
Status Open
Datum 8 september 2020

Een gebruiker van Facebook ervaart problemen met het beheren van zijn Facebookpagina's en het plaatsen van advertenties voor zijn bedrijf. Deze situatie leidt tot gemiste inkomsten, vooral in de huidige coronatijd, en de gebruiker vindt het onterecht dat Facebook geen uitleg biedt over de blokkade.

Mijn Klacht:

Sinds een aantal dagen kan ik de beheerde Facebookpagina’s niet meer bewerken en of reclame van me bedrijf plaatsen zonder pardon weet ik niet wat er aan de hand is. Ik loop nu inkomsten ook mis van het reclame maken van me bedrijf helemaal nu in deze coronatijd.

Vind dit zonder pardon triest van Facebook.

Gewenste Oplossing:

Dat ik alles weer kan beheren en de blokkade er af is!!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Facebook

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Facebook nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door DBSoundsystems
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM