Klacht: Zonder bekende reden account geblokkeerd

daniellelist op 23 september 2017 over Marktplaats in de categorie Websites - Advertenties

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 6.0/10 ★★★☆☆
Status Open
Datum 23 september 2017

Een gebruiker van Marktplaats meldt dat zijn account zonder duidelijke reden is geblokkeerd, nadat hij een advertentie had geplaatst en contact had gehad met een geïnteresseerde koper. De gebruiker is bezorgd dat deze blokkade zijn verkoop in de weg staat.

Mijn Klacht:

Gisteren heb ik een advertentie geplaatst, die al eerder op marktplaats heeft gestaan.

Na een aantal uren een geïnteresseerde klant, vervolgens met hem/haar contact gehad. Vervolgens opende ik de app marktplaats om de verkoop de bevestigen, en kon ik niet meer inloggen omdat mijn account geblokkeerd is. Geen idee waarom, maar zou jammer zijn als Marktplaats nu door hun fout mijn verkoop laten mislukken!

Gewenste Oplossing:

Binnen 24 uur mijn account blokkade opheffen zodat ik hem/haar kan contacten over het geaccepteerde bod en verdere stappen!

Beoordeling 6/10 star-3 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Marktplaats

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Marktplaats nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM