Klacht: Geen hulp bij weigering contact met incassobureau

Henkwijks op 08 april 2019 over Zilveren Kruis Achmea in de categorie Zorgverzekering

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Zorgverzekering
Status Open
Datum 8 april 2019

Een consument heeft een schuld bij Zilveren Kruis via LavG en wacht al twee weken op een antwoord over finale kwijting. Zilveren Kruis verwijst naar eerder contact, terwijl het incassobureau aangeeft dat er nog een open vraag is. De consument ervaart frustratie door het gebrek aan duidelijkheid en de tegenstrijdige informatie.

Mijn Klacht:

Ik heb een schuld bij zilveren kruis via lavg.
Ik wacht al 2 weken op een antwoord voor finale kwijting. Zilveren kruis geeft aan al lang geleden contact te hebben gehad. Maar het incassobureau geeft aan dat er nog een vraag open staat. Er word gezegd dat ik mij moet wenden tot lavg. En zij geven aan dat ze nu niks kunnen doen. Uiteindelijk wacht ik al 2 weken op een simpel antwoord. Ik wil nu duidelijkheid!!

Gewenste Oplossing:

Duidelijkheid over mijn simpele vraag of voorstel akkoord is voor finale kwijting.
Binnen 24u!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM