Mijn Klacht:
Dit is de klacht die ik ze vandaag heb gestuurd:
”Hierbij wil ik een klacht indienen voor het onterecht porteren van ons zakelijk telefoonnummer vanaf KPN naar Ziggo.
Op 9 november jl heeft Ziggo ons zakelijke telefoonnummer gekaapt van de KPN waar wij ons abonnement hebben. Wij hebben hier noch schriftelijk noch mondeling toestemming voor gegeven.
Sinds 9 november zijn wij onbereikbaar voor onze klanten wat een aardige schadepost oplevert. Op dit moment loopt er bij de KPN een verzoek om het nummer terug te porteren naar de KPN.
Ik wil weten waar het fout is gegaan bij jullie interne proces en wil dit ook schriftelijk ontvangen.”
Het is dus kennelijk mogelijk om zonder toestemming en een contract gezwoon een nr weg te kapen bij een andere provider. Inmiddels al een paar lap-opties van Ziggo geprobeerd maar zonder resultaat. Ze erkennen ook dat ze fout zitten. Ondertussen zijn wij al meer dan een week onbereikbaar.
Ik hoop dat deze klacht zeer snel in behandeling wordt genomen zodat de KPN de portatie met spoed kan doorzetten.
Gewenste Oplossing:
Ik wil dat klacht met spoed in behandeling wordt genomen. Alle kosten die gemaakt zijn en inkomstenderving worden uiteraard doorbelast naar Ziggo.

