Mijn Klacht:
Komt een verkoper aan de deur met de vraag of wij tevreden zijn met Ziggo.
Hij: Oh ja, maar heeft u geen problemen met internet?
Wij: soms is het wat traag, maar verder oké.
Hij: Ik zie dat u ook een bedrijf heeft op dit adres, het kan soms aantrekkelijker zijn om over te stappen naar een zakelijk abonnement. Het kan zelfs zo zijn dat het internet sneller is omdat u op een ander netwerk zit?
Wij: Oke? Ikzelf regel dit soort zaken niet, dat doet mijn vriendin.
Hij: Oh maar dan ga ik zorgen dat een mooi aanbod krijgt via de mail.
2 dagen later: geen ondemand tv en niets op kunnen nemen. Logt mijn vriendin in op mijnZiggo , blijkt het abonnement al omgezet te zijn.
Contact met de helpdesk gehad en gelijk weer terug gezet. Ik zou binnen een uur weer mijn eigen abonnement hebben. Ik heb tot 3 maal toe contact gehad en toen was mijn abonnement weer oké.
Vandaag : Factuur van ziggo met 2 x extra activatiekosten ???? Weer contact gezocht met de helpdesk en weer recht getrokken. Maar dit is echt belachelijk. Als klant ben je de dupe en telefoonkosten ben je kwijt, maar wel met een hele hoop ergenis.
Gewenste Oplossing:
Dat men dit soort verkoop tegengaat bij Ziggo en de klant tegemoet komt in de extra kosten.


