Klacht: Slechte service voor nieuwe klant

Hilversum2019035 op 17 mei 2019 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 17 mei 2019

Een nieuwe klant van Ziggo heeft problemen ondervonden bij het afsluiten van een internet- en tv-pakket na een verhuizing. Ondanks het indienen van bewijs dat hij niet de wanbetaler is, heeft hij twee weken zonder internet en tv gezeten, terwijl Ziggo hem onterecht als wanbetaler bestempelde. De klant uit zijn onvrede over de onprofessionele afhandeling van zijn situatie door het bedrijf.

Mijn Klacht:

Sinds kort ben ik verhuisd. Ik heb hierdoor een nieuwe internet en tv pakket afgesloten bij ziggo.

Na verstrijken van leverdatum kreeg ik te horen van ziggo dat de vorige bewoners aangemerkt stonden als wanbetalers.

Ziggo heeft hierbij geclaimd contact opgenomen te hebben met mij. Hier is niets van waar.

Na overleg met een medewerker heb ik mijn huurcontract verstuurd aan de schuldbeheer van ziggo. Hierbij moest ik aantonen dat ik niet de desbetreffende wanbetaler ben.

Vervolgens ben ik 2 weken verder zonder internet en tv.

Ik betreur ten zeerste dat ziggo zo onprofessioneel gehandeld heeft door een betalingsachterstand van de vorige bewoner.

Gewenste Oplossing:

Compensatie

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie