Mijn Klacht:
Ik woonde in utrecht. ziggo internet plus abonnement sinds 2003.
Dit is een abonnement tv en internet in 1 voor kleine 60 eur per maand.
Prima was afgesproken.
Verhuizing
October 2017 zijn we verhuisd, dat mailtje, die aanvraag is gedaan voor verhuizing. Zie voorgande communciatie en de verhuizing.
Nieuw adres Wilnis
resultaat
Vervolgens was er iets, ik was voor een aantal maanden in amerika, wat mijn vrouw in alle drukte moest regelen.
En kennelijk was dat (nu pas via jullie begrepen) een oud tv abonnement van de vorige bewoners wat niet weg is gegaan.
Dit voor een kleine 20 eur per maand. Mijn vrouw moest dit overnemen van de moenteur, anders had zij GEEN internet.
Hoe achter gekomen
Omdat ik nu de boekhouding weer zelf doe en de rekeningen zie, heb ik die niet betaald omdat ik het niet afneem. Ik ben dus achter gekomen dat door jullie niet goed is gekeken wat er moest gebeuren en niet wordt gedupliceerd dat 2 tv abonnement ONZINNIG zijn en dat je hiermee de klant teveel laat betalen. Dit wordt ook wel diefstal genoemd. Maar ik hou het hier gewoon op slordig omgaan met je klant.
Verder heb ik tegen 15 mensen van ziggo hetzelfde verhaal moeten doen omdat ze te belabberd zijn goed in de log te duiken en het rapport te lezen wat 1 van hun calamiteiten medewerker goed in orde heeft gemaakt.
Ik krijg steeds dezelfde onzinnige antwoorden van verschillende mensen terug. en restulaat, het komt er op neer, zoek het zelf maar uit
Gewenste Oplossing:
Ik wil minimaal restitutie van teveel betaald abonnement op mijn rekening incluief de incasso kosten die onnodig waren als de rekeningen werkelijk klopten. totaal 601,90
Openlijk een excuus brief naar mij met dat zij inderdaad een fout hebben gemaakt en mij daar zeker in willen kennen.
Verder heb ik erg veel onkosten moeten maken omdat ik zomaar afgesloten was zonder enige reden. Hiermee ongeveer 20 uur werk verloor en een klant. Dit komt neer op ongeveer 1750 eur.

