Klacht: lange wachttijden en verkeerd geholpen

Eric Cohen op 02 november 2016 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 2 november 2016

De klant ervaart problemen met zijn wifi-modem, dat regelmatig uitvalt en slecht bereik heeft, wat leidt tot frequente resets. Na lange wachttijden van meer dan 25 minuten bij de klantenservice, kreeg hij te horen dat hij een nieuwe wifi-modem zou ontvangen, maar ontving in plaats daarvan een bevestiging voor een mediabox. Bij een tweede contactmoment werd de fout erkend, maar de klant moet eerst de mediabox weigeren voordat hij het nieuwe modem kan ontvangen.

Mijn Klacht:

Al tijden doet mijn wifi-modem het slecht: wifi-valt voortdurend weg en slecht bereik. moet steeds resetten.
Ik behelp me maar steeds want geen zin om aan de telefoon te hangen. Toch uiteindelijk geprobeerd maar steeds lange wachttijden van meer dan 25 minuten. Op willekeurige momenten van de dag. Toch maar eens die 25 minuten doorstaan en werd geholpen en beloofd dat ik nieuwe wifi-modem opgestuurd zou krijgen. Volgt er een bevestiging dat ik een mediabox opgestuurd krijg. Fout dus. Volgende dag geprobeerd te herstellen: Weer min. 25 minuten wachttijd. Er werd erkend dat dit idd fout was – na eerst weer ca. 35 min. in de wacht te hebben gestaan. Totaal 62 min. aan de lijn gehangen. Nu werd er verteld dat ik pas een nieuw wifi-modem krijg als ik de opgestuurde mediabox aan de deur weiger en zodra Ziggo deze retour heeft ontvangen dat ze dan het nieuwe wifi-modem pas opsturen. Om moede- en radeloos van te worden. Probeer nu, dag later opnieuw te bellen wat er gedaan kan worden om versneld een nieuw wifi-modem te krijgen. Ik sta nu al 15 min. in de wacht. Nog 10 minuten en dan is het 22.00 uur. Einde werktijd Ziggo. Einde abonnement

Gewenste Oplossing:

Kortere wachttijden, deskundiger en serieuzere hulp

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie