Klacht: Extra betaling kabelaansluiting

ArnoStevens op 18 maart 2019 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 18 maart 2019

Een klant van Ziggo heeft een factuur van 566,31 euro ontvangen voor de aanleg van een kabelaansluiting, ondanks eerdere toezeggingen dat hier geen extra kosten aan verbonden zouden zijn. De klant, die binnenkort verhuist, heeft contact opgenomen met Ziggo, maar kreeg te horen dat de kosten niet te vermijden zijn en dat er slechts een bedenktijd van 30 dagen is.

Mijn Klacht:

Ik ontvang zojuist een factuur van 566,31 euro voor het aanleggen van de kabelaansluiting. Ik ben al geruime tijd klant bij Ziggo en ga binnenkort verhuizen. Om van de diensten gebruik te kunnen blijven maken moet er een kabel aangelegd worden. Hierover heb ik meerdere malen contact gehad met Ziggo en mij is toegezegd dat ik hier geen extra kosten mee krijg. Daarom gekozen om de schotel, die ik kon overnemen van de huidige bewoners, af te zeggen. Nu krijg ik ineens wel een factuur van 566,31 euro!! Gebeld met MTC Sales van Ziggo maar de dame aan de lijn zegt doodleuk dat het niet anders is, en dat ik kan kiezen tussen betalen of afzeggen, dan heb ik niks. Wel heb ik 30 dagen bedenktijd zegt ze daar bij!! Doorverbinden naar de afdeling die mij de toezegging heeft gedaan kon ze ook niet, want ik krijg toch hetzelfde antwoord. En oh ja, ik maak er meteen even een aantekening van, fijne dag!

Gewenste Oplossing:

Dat de aanleg kosteloos gebeurt zoals eerder toegezegd!!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie