Klacht: Betalen voor niks

Samia.kadiri op 18 oktober 2019 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 18 oktober 2019

Een klant van Ziggo ontving een anonieme telefoontje waarin werd aangegeven dat Ziggo XS4ALL zou overnemen. Na het gesprek bleek de klant ongewild vast te zitten aan een jaarcontract, maar na enige tijd kon dit contract toch worden opgezegd. Vervolgens ontving de klant een factuur van ongeveer €800, ondanks dat er slechts drie dagen internet was gebruikt.

Mijn Klacht:

Ik werd anoniem gebeld door ziggo en ze zeiden dat ziggo xs4all zou over nemen ik had gezegd dat ik erover na zou denken maar opeens zat ik vast aan een contract van een jaar die ik niet kon opzeggen maar uit eindelijk lukte het en zat ik niet meer vast aan het contract en toen een week of twee later kreeg ik een factuur binnen van ongeveer €800 voor niks ik had maar drie dagen internet

Gewenste Oplossing:

Waneer ik die €800 niet meer hoef te betalen

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Samia.kadiri
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie