Mijn Klacht:
Budget alles in 1 is echt niet iets om mee in zee te gaan.
Wij hebben al jaren budget energie en toen Isaura van Brugsteden bij ons aan de deur kwam waren we enthousiast over een alles in 1 contract.
Er zou v.d. installatie een fysieke monteur komen en er was een opzegservice bij zodat we niet zonder wifi zouden komen want zij namen contact op met Ziggo hiervoor.
Ik kreeg de box toegestuurd met daarin dat we zelf moesten aansluiten ivm Corona Vrijdag 11 September gebeld om te vragen naar een fysieke monteur. Áls je budget belt moet je erg lang wachten én er wordt tot 2x toe gewoon opgehangen. Na veel gepraat zou er uiteindelijk 18 september een fysiek monteur komen.
We zouden 18 september worden aangesloten. Dat lukte de monteur niet omdat het Irapunt v. d. ontvangst stuk was en zou worden verrvangen door KPN.
Die monteur kwam dinsdag 22 september Alles was weer gereed vor installatie.hij raadde aan meteen budget te bellen voor een nieuwe afspraak met een monteur. Toen ik belde zei de jongedame dat ze dit had genoteerd. Toen ik vroeg wanneer komt de monteur zei ze zo spoedig mogelijk. Echter werden we zaterdag 26 september afgesloten van Wifi.
(Onze dochter zou een paar dagen komen en bij ons thuis werken. Zij moest terug vanwege geen ontvangst.)
Maandag 28 september Kevin gebeld van Budget alles in 1 Hij gaf aan dat het alléén mogelijk was om een monteur te plannen na 2 dagen dus woensdag 30 september in de ochtend. Om 12 uur was er nog niemand. 15 minuten lateR belde de monteur dat hij later kwam.
Ik heb de 28e september een klacht ingediend Per mail en tot op heden (6 okt) nóg niets gehoord.
In eerste instantie verwacht Ik een compensatie Van de dagen dat we niet aangesloten waren de kosten van telefoon en reiskosten van onze dochter die weer regelrecht naar huis moest vanwege geen wifi.
Echter wil ik na zoveel ellende stoppen met dit contract want wij zijn helemaal niet tevreden.
Ik heb net budget gebeld Marco en hoor dat ik niet meer kan opzeggen en er dus 2 jaar aan vast zit. De behandeling van de klacht daavoor zou ik zsm worden gebeld??? Misschien over 2 jaar!!!
Gewenste Oplossing:
Tevreden zijn we als we het contract kinnen ontbinden want we hebben geen vertrouwen meer in Budget


