Klacht: Opzeggen hbo

Fredelsan op 27 februari 2013 over XMSNET in de categorie Websites - Building en Hosting

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 27 februari 2013
Reactie van het bedrijf:

Beste Fredelsan, Wij zien inderdaad dat u zich binnen de HBO proefperiode heeft afgemeld, we hebben onze collega´s de opdracht gegeven de teveel betaalde kosten voor u te corrigeren. De correctie wordt binnen twee maanden voor u verwerkt, het is...

Bedrijf XMSNET
Status Opgelost
Datum 27 februari 2013

Een klant van XMSNET meldde problemen bij het opzeggen van een gratis proefperiode voor HBO. Ondanks tijdige opzegging via de website, bleef de dienst actief en kreeg de klant te horen dat er een softwarefout was. De helpdesk beloofde dat het bedrag op de volgende factuur gecrediteerd zou worden. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Hallo,

In december 2012kreeg ik een aanbieding van xms dat ik 2maanden gratis hbo mocht uitproberen, en als het me niet zou bevallen ik als ik maar voor de eind datum (in mijn geval 6 februari) zou opzeggen ik er ook niet aan vast zou zitten. Ik dacht ik doe het maar op tijd, dus in begin januari via de website de optie maar afgevinkt.

Eind januari ben ik nog eens gaan kijken, blijkt dat het hbo weer aangehinkt stond, ik weer het vinkte weggehaald, kreeg ik een melding dat ik pas per eind februari van hbo af zou zijn. Ik heb gelijk met de helpdesk contact opgenomen en deze meneer van de helpdesk gaf aan dat er een foutje in de software zit omdat er een grote verandering van het systeem bij xms gaande is, maar hij zou er voor zorgen dat bij de volgende factuur het geld gecrediteerd zou worden.

Welnu, ik krijg de volgende rekening en tot mijn verbazing geen creditering en wederom een rekening van hbo er bij.

Ik weer contact opgenomen met de klantenservice van xms, probeerde eerst deze medewerker mij met een raar verhaal mij het geld uit de zak te kloppen, vraag ik naar de administratie krijg ik daar geen contact mee omdat dat volgens deze medewerker niet mogelijk is.

Met andere woorden ben ik al 2 maanden voor iets aan het betalen wat ik helemaal niet wil, omdat er een fout zit in de software bij xms, en zijn zij niet bereid om mij binnen korte termijn mij een oplossing te bieden.

Waarom een helpdesk die niet kan helpen?

Met vriendelijke groet,

Fredy Marneef (een zeer ontevreden klant)

Gewenste Oplossing:

Dat er contact met mij opgenomen word door xms met een creditnota van de rekening van deze maand nog, ik betaal nu dus 30,50 teveel. En niet dat ik weer een maand moet wachten op mijn eigen geld.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door XMSNET in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat XMSNET een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

XMSNET

Heeft op 27 februari 2013 om 15:51 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Fredelsan,

Wij zien inderdaad dat u zich binnen de HBO proefperiode heeft afgemeld, we hebben onze collega´s de opdracht gegeven de teveel betaalde kosten voor u te corrigeren.
De correctie wordt binnen twee maanden voor u verwerkt, het is niet mogelijk om dit sneller te laten verwerken.

Met vriendelijke groet,

Tim de Jongh
XMS Webcare

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van XMSNET beoordeeld.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM